Yurtiçi Kargo Takip yapmak

yurtiçi kargo takip

Ülkemizde özellikle online alışverişlerin artması sonucu kargo firmaları da gönderim sürelerini ve kalitelerini iyileştirmiş durumda, Yurtiçi kargo takip no ile gönderi takip etmek için elinizde yurtiçi kargo barkod no veya kargo takip no olması gerekmektedir.

Bu bilgiler ile yurtiçi kargo web sitesinden kargolarınızın anlık durumunu veya teslim bilgilerini takip edebilirsiniz.

Yurtiçi kargo kargom nerede

Kargonuzu sorgukamak için yurt içi kargo kargom nerede uygulaması ile gönderilerinizi takip edebilirsiniz, bunun için kargo takip fişindeki gönderi takip no veya fatura no veya irsaliye no gibi bilgileri gönderici kişiden almanız ve yurt içi kargo web sitesinde ki Kargom nerede bölümünden takip etmeniz gerekmektedir.

Yurtiçi kargo gönderi hesaplama ücreti

yurtiçi kargo kargo ücreti hesaplamak için kargonuzun boyu veya ağırlığına bakılır , eğer hafif bir kargo ise desi sine bakılır eğer agır bir kargo ise ağırlığına bakılır.

Yurtiçi kargo ücreti hesaplarken kargo firması örneğin 3 kg gelen 1 çuval pamuk varsa bunu 3 kg üzerinden hesaplamaz, çuvalın en boy ve yükseklik oranını çarparak fiyat çıkartır.

yurtiçi kargo çalışma saatleri

diğer kargo firmaları gibi yurt içi kargo çalışma saatleri de sabah 9 akşam 17 dir. hafta sonları cumartesi 13 e kadar pazar günü tatil şeklindedir. Çalışma saatleri boyunca gönderilerinizi getirebilir veya adresinize yurtiçi kargo kurye çağır hizmeti ile gönderilerinizi adresinizden aldırabilirsiniz.

yurtiçi kargo sorgulama yaparken size verilen kargo fişindeki barkod numarası veya gönderi takip kodunu mutlaka internet sitesi üzerinden giriş yapmalısınız aksi halde Kargom nerede kısmı çalışmaz bu bilgilere gönderi den ulaşabilir veya yurt içi kargo çağrı merkezi numarasını arayarak ta ulaşabilirsiniz , yurtiçi kargo telefon numarası 444 99 99 istanbul ankara izmir veya tüm türkiye için geçerli , yurtiçi kargo şubesi telefon numaraları için web sitesini ziyaret edip bölgenizdeki şubeyi seçerek arama yapabilirsiniz

En yakın yurtiçi kargo şubesi nerede olduğunu ise yurtiçi kargo mobil uygulamasını indirip görebilir veya bölgenizdeki şube için google üzerinden arama yapabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak kurye çağırabilirsiniz. gönderilerinizi kurye çağırdığınızda fazla beklemeyeceği için önceden hazırlamış olmanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*