Ptt Kargo takip ve sorgulama

ptt kargo takip
PTT-Kargo-Takip-Sistemi

Ptt gönderilerini takip etmek ve gönderdiğiniz kargoların çıkıp çıkmadığını veya o an hangi aşamada olduğunu anlık olarak Ptt Kargo takip veya Ptt kargo sorgulama yapabiliyorsunuz.

Gelişen internet teknolojileri ile artık posta telefon telgraf hizmeti veren ptt de hem yurt içi hem yurt dışı gönderileri online olarak takip edebilme olanağı bize sunmaktadır daha fazlası için: tıklayın

Ptt gönderi Sorulama

Gönderilerinizi sorgulamak için kargonuzun durumunu ve nerede olduğunu anlamak için yapmanız gereken şey www.ptt.gov.tr adresinden ve e devlet aracılığı ile sorgulama ekranına ulaşmak ama daha önemlisi sizde Ptt takip no olması gerekir, bu numara benzersiz bir koddur ve size özeldir.

Tc ile Ptt kargo sorgulama

Aynı zamanda TC kimlik numaranız ilede Ptt kargo takip veya sorgulama yapabilirsiniz, bunun için sorgulama ekranına TC kimlik bilgilerinizi girerek elinizde takip numarası olmasa bile yola çıkan veya çıkmış kargoları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ptt Kargo İletişim

eğer problem yaşıyorsanız Kargo iletişim numaranızdan PTT ye ulaşabilir ve Gönderilerinizi takibi ile ilgili bilgi alabilir veya problemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile çözümleyebilirsiniz. bunun için Alo Ptt Hattı 444 1 788 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ptt kargo Hesaplama

ptt gönderi hesaplama yapmak için ptt resmi internet sitesindeki hesaplama uygulamasını kullanabilir ve tahmini rakama ulaşabilirsiniz, Ptt Kargo Hesaplama yaparken gönderi ücretini etkileyen şeyler, gideceği mesafe , kargonun ağırlığı veya kargonun boyutu baz alınarak hesaplanır.

daha önceleri sadece zarf ile posta gönderen ptt artık tüm türkiye hatta dünyaya kargo gönderimleri konusunda oldukça iddalı ve güler yüzlü personel işini ciddi yapan bir firmadır, Ptt kargo fiyatları hesaplanırken Patt kargo hesaplama ayrıca diğer kargo firmalarına nazaran daha uygun fiyatları vardır. Türkiyenin %75 ine 1 günde gönderi teslimatı yapabilirken kalan %25 kısma ise ortalama 3-4 günde gödnerileri ulaştırır.

Böylelikle hem fiyat avantajı sağlarsınız hemde gönderiler daha güvenli ellerde olur.

Ptt Kargom nerede

kargolarınızı yukarıda belirttiğimiz gibi sorgulama ekranından sorgulayabilir ve anlık olarak takip edebilirsiniz, unutmayın Tc kmlik veya Takip no olması gerekiyor bu bilgilere erişebilmek için.

Türkiyenin en büyük kargo şirketi ve devlet destekli olan bu firma aynı zamanda online satış sitesi para gönderme ve para alma western Union gibi özellikleride çok düşük bir komisyon ile sizler için 7/24 sağlamakta, ptt bankamatiklerinden işlemlerinizi yapabilir aynı zamanda hgs yüklemelerinizi de yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*