internetten para kazanma yolları

internetten para kazanma yolları
internetten para kazanma yolları

günümüz teknolojisinde herkes bilgisayar başından tüm dünyaya hitap ettiği için internetten para kazanma yolları aramaktadır. burdaki kazanç kimine göre aylık 200 tl kimine göre aylık 20,000 tl gibi değişmektedir.

Peki bu kazançlara nasıl ulaşacağız ve bunun için izlememiz gereken yol nedir ? bu yazımızda size bir kaç örnek vereceğiz ve sizde kazamak için gerekli alt yapıyı oluşturup çalışmalara başlayabilirsiniz.

Evde iş imkanı ile bilgisayar başında internetten kazanç yolları ararken muhtemelen sitemize geldiniz ve size vereceğimiz tavsiyelerin ne kadar gerçekçi olduğu konusunda siphelisiniz.

internetten kazanç yolları

bunun için bir aktif birde pasif yöntem vardır. internetten para kazanma yolları 2 ye ayrılır

Aktif yöntem: kendi ürettiğiniz veya el emeği ve beceri uyguladığınız ürünleri evde ek iş yaparak internet üzerinden satmanız ile olandır.
bunlar:

Evden özel ders vermek
Evde yemek yapıp satmak
Evde el işleri ile ürünler hazırlamak
evde Paketleme işleri veya benzeri işler yapmak

Pasif yöntem: siz başında değilken bile kendi kendine satışların oldugu veya kazancınızın arttığı yöntemlerdir.
Bunlar:
Bir eticaret sitesi açarak drop shipping yaparak stoksuz ürünler satabilirsiniz.
Bir adsense hesabı açarak kendi blogunuzu açabilirsiniz ve reklam geliri elde edebilirsiniz .
Bir youtube hesabı açarak kendi videolarınızı çekebilir veya hazır videoları effectler ile editleyip daha güzel sunumlar yapabilirsiniz .
bir twich uygulaması oyun vb canlı videolar çekip geniş bir kitleye ulaşıp akabinde reklam geliri elde edebilirisniz .

Online kazanma yolları


bu iki yönteminde kendine göre has güzel yanları olduğu gibi yapan çok fazla insan olduğu için zor yanları ve rekabet düzeyi yüksek yanlarıda vardır. Online internet kazançları konusunda deneyimli biri olarak yapacağınız işe minikte olsa 1000-2000 tl gibi bi sermaye ile başlamalı iyi bir analiz ve araştırma yapmalısınız. doğru hamleleri yaparak daha profesyonel bir işe imza atabilirsiniz.

kendim örnek: organik ürünler üzerine açtığım sayfayı ÇiftliktenEvimize adı altında 3 milyon tl satış yapan 100 bin uyesi olan 25 bin teslim edilmiş satışa ulaşan bir şirket haline getirdim sadece 3 yılda..

Ayrıca Adsense kazançlarım ile aylık ortalama 10-15 bin tl toplamda 400,000 tl gelirie 2,5 yılda ulaştım .

kısacası azimli olmak, başlayacağınız noktayı bilmek sosyal media etkili kullanmak. ve en azından ddiğim gibi başlangıçta 1000-2000 tl sermaye ayırmak internet kazançları için bana göre olmazsa olmazdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*