Google Adsense ile Para Kazanmak

Hemen hemen bir çok kişi internetten para kazanmak için hep bir hayal kurar kimileri başarılı olur kimileri başarısızlıklarla dolu bir webmaster deneyimi olarak Kalır. herkesin amacı Google Adsense ile para kazanmak

Adsense ile para kazanmak için öncelikle 1 web sitesine ve 1 adsense hesabına ihtiyacınız var . Google Adsense reklam yayıncılarının yani web sitesi sahiplerinin sahip oldukları bir yayınıc hesabıdır.

Şimdi hiç bilmeyen evden ek iş yapmak isteyen ev hanımları veya emekli yada vakti olan standart bir işte başlayıp bu işte devam eden kişiler için size konumuzu anlatıyorum.

Google Adsense ile ne kadar kazanırım ?

Adsense kazançları web sitenizi ziyaret eden kişiler ve onların sitenizde kalması veya reklamları tıklaması ile oluşan bir kazanç modelidir.

Google reklam veren firmalar google iş ortağı olan bu yayıncı ağındaki tüm web sitelerinde reklamları görüntülenir. daha sonra burdan gelen tıklamalar sonucu %68 i web site sahibine %32 si google a kalır gelirin.

aylık 10 tl ile aylık 250,000 tl gibi rakamlar kazanmak hayal değil .
yazımızın devamında eğer hiç bilginiz yok ise adsense kazançları için size hazır paketlerimizden alabilir ve kendi kazançlarınız için günde 2 saat çalışarak kazanç elde edebilirsiniz.

Adsenseye nasıl başlamalıyım ?

Adsense yayıncıları için oluştrulan platformda artık eskisi gibi hesap almak yayıncı olmak kolay değil, artık tüm sitelerin tek tek onaylatılması gerekiyor ve bu işlem gerçekten zor, Adsense için benzersiz içerikler üretmelisiniz.

Örnek olarak, Yemek Tarifleri siteniz var ise başka sitelerden kopyaladığınız tarfiler ve resimleri Google algoritması algılar ve sizi google sıralamasından atar, ayrıca adsense hesabınız özgün olmayan içerikten dolayı durdurulabilir.

Adsense sabır işidir, yeni açılan bir web sitesi ayda 3-5 bin tl kazanamaz günlük 3-5-10 tl gibi rakamlarla ile aylık 300 tl ek gelire ulaşırsınız daha sonrasında sitenizi ve içeriğinizi geliştirerek aylık 2-3 bin tl gelire ulaşabilirsiniz.

veya 1-5 arası site açıp her site ile gunde belirli süre ilgilenerek site başı gunluk 10 tl kazanca ulaştıgınızda günlük 50 aylık 4500 tl ek gelire ulaşabilirsiniz.

Adsense hiç bilmeyenler için hazır paket

Google adsense ile para kazanmak Bu paketimiz sizler için seçeceğimiz konuda hazır web siteniz, facebook sayfanız ile birlikte + adsense hesabı, onaylanmış alan adı + hosting + alan adı + ve 7/24 kesintisiz mail desteği + whatsapp desteği şeklinde olacaktır.

Peki biz ne yapıyoruz ?

adsense işinden hiç anlamayan, hiç web tasarım bilgisi olmayan, site kurmayı bilmeyen, sitesini google sıralamasına sokmayı bilmyen, adsense kullanmayı bilmeyen, kısacası bu konuda bilgisi 0 olan ama yapmak isteyen gerçekten para kazanmak isteyen kişilere tamamı bizim tarafımızdan yapılmış ve para kazanılmaya hazır hale getirdiğimiz sisteminizi sizler için hazır ediyoruz.

adsenseden 2010 yılından itibaren 600,000 tlden fazla ödeme almış biri olarak ekibimiz her ay sistemimize uye olan kullanıcılara destek vererek onları yetiştirip kaliteli bir adsense yayıncısı olmaları için çaba göstermekte.

Paketin içeriğinde ne var ?

1 Adet para kazanmaya hazır halde Adsense hesabı adınıza tanımlı

1 adet WordPress web sitesi ( seçtiğiniz alana göre hazırlanmış, yemek tarifi, iş ilanı sitesi, teknoloji, oyun, vb. )

1 adet alan adı ( internet sitenizin adı www.örnek.com)

1 adet hosting 1 yıllık ( internet sitenizin dosyalarının saklanacağı dizin)

1 adet adsense domain onayı ( adsense panelinize eklenecek olan web site adınız)

Peki bunları kurduk sonra ne olacak ?

Tüm işlemlerin hazırlanması 1 haftalık süreçtir. bu süreç sonunda , web siteniz ve hesaplarınız hazır hale geldiğinde worpress siteniz kurulur ve yayına hazır hale getirilir . size sadece içerik eklemek kalır,

İçerik eklemek bir Word dosyasına yazı yazmak kadar kolaydır. örneğin bu okuduğunuz yazı gibi, konunuz ile alakalı bilgiler verilerek SEO ya uygun ( Seo (arama motoru optimizasyonu) demektir. ve yazdığınız yazıların google da sıralanmasını sağlar ve google üzerinden sitenize ziyaretçiler çekmenizi sağlar.

bu işlemlerden sonra yazılarınızı günde 1-3 saat ayırarak web sitenize fikir edindiğiniz benzer sitelerden esinlenerek veya varsa kendi bilgilerinizi de katarak yayınlarsınız, daha sonrasında 1 aydan sonra web trafiğiniz yavaş yavaş artmaya başlar,

kazançlarınız 1 tl den 3 tlye 5 tlden 10 tl ye dogru artış göstermeye başlar,

biriken kazançlarınız 200 tl ödeme limitine ulaştıgınızda adsense üzerinden girdiğiniz iban numaranıza her ayın 22 sinde gönderilir.

Adsense siteminin ücreti

Bu uygulamayı kullanan 150 den fazla üyemiz gibi sizde gerçek bir ek gelir modeline sahip olmak istiyorsanız paketimizn ücreti: 2000 TL dir.

unutmayın gerçek ve sürekli artan bir kazanç modeli için gerçek bir iş yapmalısınız, bu iş ile ilk başlarda düşük aylık 100-200 gibi kazançlar olsada hem yaparak kazandığınız deneyimler hemde trafiğinizin artması sonucu aylık 3-5 bin tl rakamlara ulaşmanız 1 yıllık bir sürede makuldür. o nedenle binlerce insan webmasterlik yapmaktadır. bu işten para kazandığı için.

Ayrıca konu ekleme, Seoya uygun yazı yazma ve hitinizi arttırmak için günlük yapmanız gereken işlemlerde eğitim vermekteyiz.

BU PAKETİ SATIN ALMAK İÇİN : 0531 313 52 97 Sadece Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

paketimizi almış kullanıcıların kazanç örnekleri :

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*