Evden Çanta ve Ayakkabı satmak

Evden çanta satmak
Evden çanta satmak ve ayakkabı satmak

E ticaret sektörü hergün güncelleniyor ve ülkemizdede büyüyor, evden çanta satmak iş yapan binlerce insan büyük mağazalardan daha çok satış yaptığı dönemler oluyor,bunun sırrı internetin gücünde, sizde açacağınız sosyal media hesapalrı ve bir internet sitesi ile evden çanta ayakkabı satışı yapabilirsiniz. ürün stoklamadan her hangi büyük bir meblağ para harcamadan satış yapabilirsiniz.

Evden çanta satmak için ne gerekir

Bunun için öncelikle ürün araştırması, fiyat analizi ve rekabet analizine bakmalısınız, yapılacak iş en uygun en kalitesiz ürünleri bulup satmak değil, yapmanız gereken kaliteli ürünleri uygun fiyata alıp dropshipping yöntemi ile satmak, yani stok tutmadan anlaştığınız alıcıdan alıp müşteriye kargolamak, böyelikle 40 liraya aldığınız çantayı 100 liraya satabilirsiniz.

Evden Ayakkabı satmak e ticaret yapmak

internet üzerinden ayakkabı satışı ile pasif gelir elde etmek için trend olan modellerin replika veya orjinal ama kaliteli olanları üreticilere ulşaarak elde edebilir ve bunların resimlerini alıp facebook instagram gibi platformlarda açacağınız hesaplardan paylaşarak satış yapabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey doğru bir pazarlama stratejisi ve iyi bir müşteri deneyimi sunmak böylelikle tavsiye üzerine zamanla satışlarınızda artmalar olacaktır. Evden Çanta satmak ve ayakkabı satmak için en iyi kazanç modelleri arasındadır yüksek kar marjı vardır.

Pazarlama: İşin pazarlama kısmı için öncelikle sosyal media hesaplarınızdan biraz resim bilgi ve işinizin kalitesine vurgu yapan paylaşımlar yapmalısınız, daha sonra gunluk 10-20 tl gibi küçük miktarlarda facebook ve instagram için reklam verebilir ve bu ürünleri temsil eden video veya görsel ile sizi takip etmeyen binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

daha sonra onların mesajlarına cevaplar yazarak gelen siparişleri alıp anlaştığınız kargo firması ile gönderim yapabilirsiniz. ayrıca internetten satış için bazı firmalar kapıda hizmeti kapıda kredi kartı hizmeti belirli komisyon ile sunmankta .

Ülkemizde bir çok alıcı kapıda ödeme yapmak istiyor dolandırılmamak için bu nedenle şirket açmak vergi levhası almak gerekir ama bunları yapmadan bu işten komisyon alan firmalarla anlaşıp kargolarınızı onlar üzerinden komisyon vererek gönderim yapabiliyorsunuz. böylelikle kapıda ödeme hizmeti de sağlamış oluyorsunuz, aile bütçesine ek gelir sağlamak için en doğru olan yol budur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*