Evde ek iş fırsatları

evde ek iş yapmak
evde ek iş yapmak isteyenler

Bu yazımızda sizlerin Evde ek iş yapmak isteyenler için ek iş fırsatları sunan firmalar ile siteleri tanıtacağız, hangi işler size uygun siz içinden yapabileceğiniz işleri seçmeniz için doğru olarak sizleri yönlendireceğiz. daha fazlası için tıklayın

Öncelikle evde kaç kişi var, kaç kişi bu işe efor harcayacak buna bakacağız bu işlerin size pozitif ve negatif katkıları olacaktı.

Evde iş yapmanın Pozitif Katkıları:

1- Size pasif gelir sağlar ve evinizde otururken aile bütçenize katkı sağlar.
2- Boş olan vaktiniz bu işler ile uğraşarak gelir elde etmenin yanı sıra zaman geçirerekte sizin negatif enerjinizi atmanızı sağlar.
3- El becerinizi geliştirenizi sağlar,
4- yeni insanlar ve yeni iş alanları öğrenmenizi sağlar.

Peki evde yapabileceğiniz işler nelerdir, ve nelere dikkat edilmelidir.

Evde Paketleme işi yapmak :

Bu iş bazı fabrika veya üreticilerin ürettikleri ürünleri insan gücü ile dikkatli paketlenmesini içerir, bu işi size gelen ürünleri firmanın ambalajlarına koyarak bant makinası ile kolileri kapatmanız ile sağlanır, bazı ambalajlar özel kapatma tekniklerine sahiptir ve makineler yapamaz veya firmanın makine parkuru kurma şansı yoktur o nedenle siz bunu el işi olarak kolilere koyup paketlemeyi gerçekleştirebilirsiniz , evde paketleme işi 2019 yılına baktığımızda, istanbul, antalya, bursa, ankara, izmir gibi bir çok büyük il dışında da bu işi veren firmalar bulunmaktadır. size uygun iş ilanı için web sitemizdeki gerekli kategoriyi ziyaret ediniz.

Evde Onarım işleri

Bu iş için eğer el beceriniz varsa bölgenizdeki evden ekiş yapmak için onarım tadilat ve montaj işi yapabilirsiniz, bir çok firma sabit eleman çalıştırıp onların yemek yol ssk ve maaş konularından dolayı part time eleman bakıyor, örnek bir mobilyacı montaj elemanı alıyor, sizde bu alandaki mobilyacılar ile iletişime geçip gitiğiniz adreslerde satılmış ürünün kurulumunu yapabilirsiniz, bu çok basit elinizdeki şemaya göre ürünü vidalayıp kurup işi teslim edip gittiğiniz iş başına evde onarım veya evde montaj ücreti alacasınız. bu iş için sitemizdeki gerekli kategorileri inceleyebilirsiniz.

Evde Cetvel seti paketleme işi

Evde yapabileceğiniz bir iş dalı daha bu iş cetvel üretim yapan merkezlerin bu cetvelleri boy veya işlevsel olarak paketlenmesidir. Bu iş için çevrenizde üretim yapan yerleri internet üzerinden bulabilir özel boy ve renklerde olan paketlemelerini yaparak paket başına 0,50 krş ve 1 tl gibi rakamlar kazanabilirsiniz.

Evde yemek yaparak para kazanma

Evde yapabileceğiniz en basit ve en çok kolay olan iş modülüdür, bunun için bölgenizde ilan veren firmalara internet üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, 1-10 kişi çalıştıran firmalara sizde teklifte bulunabilirsiniz, tabldot yemek yerine lezetli ev yemekleri yemek aynı maliyete onlarında hoşuna gidecektir. bu işte malzemeyi firmalar alır siz yapıp teslim edersiniz ne kadar lezzetli ev yemeği yaparsanız o kadar çok sabit müşeriniz olur aylık 500 ila 1500 tl arası ek gelire ulaşabilirsiniz.

Evde Çiçek yapımı ile ek iş yapmak

Çiçek fabrikaları ile evden sizde çiçekleri yapıp çiçek başı 0,25 krş kazanabilirsiniz, paranın az olduğuna bakmayın, ortalama 2-3 kişilik ekip ile gunde 100-200 çiçek buketi yapılmakta, hazır çiçeklerden oluşan plastikleri birbirine bağlamanız ile ortaya çıkan bu işten günlük olarak 25 ile 75 tl arası gelir elde etmek mümkün, bu çiçek fabrikaları için ev hanımlarına evde iş imkanı veren siteleri veya bölgenizdeki üreticileri ziyaret etmeniz gerekiyor.

Youtube ile para kazanmak

Youtube herkesin dilinde malum kişiler aylık binlerce lira para kazanıyor, bunun için yapmanız gereken güzel bir kamera ve elenceli veya merak uyandıran şeyler çekmek veya kendi bilgisayarınızda daha önceden bulduğunuz videoları editleyerek çok güzel bir kitleye ulaşıp evden kendi kazancınızı kazanabilirsiniz, aylık ortalama 500 tl ile 15,000 tl arasında kazanç youtuber olarak mümkün.

Makale yazarak ev hanımlarına evden ek iş

eğer dışarı gidip veya el becerisi yapıp bir iş yapmak istemiyorsanız makale sitelerine başvuru yapıp makale yazabilirsiniz, unutmayın ne kadar benzersiz ve okuyucuları okurken sıkmayan makaleler yayınlarsanız o kadar çok talep görürüsünüz, onlar size makalenin konusunu ve vurgulamak istediğiiniz alanı bildireceklerdir sizde böylelikle makalenizi yazar ve makale başına 1 tl ile 5 tl arasında kazanca ulaşabilir boş zamanlarınızı masanızdan kalmakdan evlerden ekiş yaparak değerlendirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*