Evde Üretim yapmak

Evde üretim yapmak
Evde üretim yapmak için evde ek iş fırsatı

Evinizden ek gelire ihtiyacınız varsa Aile masraflarına destek olmak istiyorsanız ve evde üretim yapmak ev hanımlarına evde iş imkanı arıyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumalısınız.Evdee

Öncelikle evlere iş veren firmalar ile nasıl iletşime geçeriz hangi iş dalları bizim için uygundur bunu bulmak lazım, bunun içinde sizlere tavsiyem aşağıdaki başlıkları incelemeniz.

Artık internet dünyanın her yerine ulaşmanın kapılarını aralıyor, doğal olarak evde üretim yapmak 2019 yılında daha çok artan ve talep doğan küçük üreticiler için olumlu bir gelişme.

Eğer sizinde bir işletme açmak için yeterli bir birikiminiz yoksa ve yüksek giderlreden dolayı evden iş yapmak fikri oluştu ise sizde evinizden ek işler yaparak aylık 300-3000 tl arası ek gelire ulaşabilirsiniz.

Tütsü çubuk yapmak: Evlerin veya çeşitli meknaların kokusunu değiştiren ve hem renk katan hem bir ambians katan Tütsü işinde kendiniz tedarik edeceğiniz bir makine ile evinizde üretim yapıp tütsü çubuk yapabilirsiniz. Bu çubukları çevrenizde veya instagram facebook gibi sayalar açıp satış yapabilirsiniz.

Evde mum Üretmek: Farklı kalıpları olan kokulu mumlar doğum günü vb. yerler için üretim yaparak kısa sürede internet üzerinden satabilirsiniz.

Tığ örgü işi: Eğer el beceriniz varsa evde tığ örgü üretimi yapabilirsiniz yaptığınız nakışları yine instagram üzerinden satış yapabilirsiniz.

Evde Takı işi: Çok zor olmayan evde takı yapma işi evde üretimi yapılan ürünler arasında favoridir, hem ev hanımları için kolay hemde karlı bir iştir. alacagınız malzemeler ile kendi takı stillerinizi oluşturabilir Sosyal media üzerinden kolayca satabilirsiniz.

Evde Sabun Yapma işi: hazır satılan sabun kalıplarına tıpkı mumdaki gibi sabunlarınızı dökerek , doğum günü nişan ve kınalar için süs eşyası yapabilir maliyeti düşük olan bu işten yüksek kar sağayabilirsiniz. Bunları yine sosyal media üzerinden kendi sayfalarınızdan satabilirsiniz. evde üretimyapmak

Evde Kek Kurabiye Yapmak: Eğer el lezzitiniz güzel ise ev hanımlarına uygun evde iş fırsatı olarak bu iş tam size göre sosyal media açacağınız bir hesap ile evde yaptıgınız kurabiye, kek ve börekleri satarak özel günleri olan üyelere ulaşabilir ve onlar için sipariş alıp teslimat yapabilirsiniz

Evde üretilen ürünler

Evde üretim merkezi kurmak için çok büyük bir bütçeye ihtiyacınız yok, bu ürünlerin satışı sanıldığı kadar zor değil, çünkü kişiye özel ürünler oldugu için maliyetleri 0,50 krş ve 1 tl arasında değişir , bunları internet üzerinden 2 t ile 20 tl arasında fiyatlara satabilirsiniz. yapmanız gereken tek şey sosyal media yı aktif kullanmaktır. Sosyal medianın tahmin ettiğinizden ciddi bir gücü vardır, Evde Ek iş yapan insanların yaptıkları veya evde ürettikleri ürünleri burdan alıcılarına göndermek için sergiledikleri ve onları satıkları hatta işlerini büyütüp hep haberlerde görmekteyiz, 10 tane ile başladı şimdi günde 1000 tane üretiyor gibi haberler, sizlerde bu şekilde küçük olarak başlayıp kendi maddi gelirinizi sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*