Evde İş İmkanı

Evde iş imaknı
Evde iş imaknı evde ek iş fikirleri

Evden iş imkanı arayan ek gelire ve ek işe ihtiyacı olan kişilerin arayışları internet üzerinden devam ederken bizlerde sizlere yardımcı olmaya çalışarak sizlerinde evde iş imkanı kazanmanızı sağlayacağız.

Gün geçmiyor ki zorlaşan hayat şartlarından dolayı artan maliyetler ev hanımı olupta ek iş yapmak isteyen veya emekli olupta ailesine katkı sağlamak isteyen bireyler çoğalmasını sağlıyor.

Evde mandal işi

mandal fabirkalarının mandalların yayını takmak içi bu işi evlere verdiği ve evde mandal işi yaparak geçimini sağlayan ev hanımlarına ekiş fırsatı sunduğunu daha öncede duymuşsunuzdur. mandal modellerine göre gelen iş sizin evde iş imkanı ile para kazanmanıza olanak sağlar ve son derece basittir, 1 gun içinde kaç adet yaparsanız o kadar çok kazanırsınız günlük 10 ile 50 tl arasında kazanç mümkün, yapmanız gerken tek şey yorum kısmına bilgilerinizi bırakın firmaların bölgenize yakın eleman ihtiyacında iletişime geçsinler.

Evde Kutu katlama işi

Evde kutu katlama işi belirli ölçü ve şekillerde olan özel sektör için hazırlanmış kutuların belirli şekil de katlanması veya paketlenmesi işidir, yapmanız gereken kutuların dizaynına göre onları katlamak veya paketlemek kutu başı 0,10 krş alırsınız son derece bait olan bu işten günlük 30 tl ye kadar ek geliriniz olabilir, bilgilerinizi yorum bölümüne bırakarak işe başvurabilirsiniz.

Evde Organik sabun işi

Evet bu iş son derece keyifli bir iş ve işi yaptığınızsa satma problemi yaşamazsınız, öncelikle sabun hammaddesini ve sabun kalıplarını internet üzerinden sitelerden araştırarak bulabilirsiniz. sonra bu sabunları üretip instagram facebook twitter gibi sosyal media ve sahibinden gibi ücretsiz paltformlarda yayınlayabilir. sonra gelen siparişlere göre ürünlerinizi önce ödemesini banka hesabınıza alıp sonra kargosunu yapabilirsiniz. organik sabunları bebekleri için anneler kullanmakta veya doğum günü, kına, özel davetler için süs olarak kullanılmakta.

Evde Toka ve anahtarlık işi

evde toka veya anahtarlık işi yapabilmek için bilgilerinizi sayfamıza bırakınız, istanbul ankara adana izmir bursa ve sakarya civarında bulunan üretim merkezlerinden gelen ürünleri size verilen modele göre parçalarını birleştirip adet başına para alırsınız. günlük ne kadar toka veya anahtarlık yaparsanız evden o kadar para kazanırsınız . el becerisi gerektirmeyen bir iştir. daha fazla iş çeşidi için Evde Ek iş kategorimizi inceleyiniz

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*