Ev hanımlarına ek iş ve anneler için ekiş

ev hanımlarına ek iş

Evde boş vakti fazla olan ve ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen anneler veya ev hanımları. Şimdi sizlere ev hanımlarına ek iş fırsatlarından bahsedeceğim. daha fazlası için tıklayın

Eğer sizde evinizde boş zamanınız fazla ise veya çocuğunuz olduğu için çalışamıyorsanız aşağıdaki iş fikirlerini incelemenizi önemle tavsiye ederim.

Ev hanımlarına Çocuk Bakma işi:

Eğer sizinde çocuğunuz varsa ve bu yüzden çalışamıyorsanız ev hanımı olupta ailenize katkı sağlamak istiyorsanız evde çocuk bakımı yapabilirsiniz. Evde çocuk bakımı işi bulmak için öncelikle temizliğe ve bebek bakımı konusunda internette araştırma yapmalısınız. insanlar neden size bebeğini emanet etsin ? sonra bölgenizde bulunan internet sitelerine ve sahibinden.com adresine ilan verebilirsiniz. böylelikle çalışan annelere ulaşabilir aylık 1500-2500 tl arası ek gelire ulaşabilirsiniz hem kendi bebeğinize hem onun bebeğine bakıp çok rahat para kazanabilirsiniz.

Evde Yaşlı Bakım işi

Bu iş içinde çocuksuz ama evde çok vakti olan kişilere uygundur. yaşlanmış kendi ihtiyaçlarını yemek su ilaçalrın alımı temizlik gibi karşılayamayan yaşlı kişilere belirli bir aylık karşılığında bakımlarını yapabilir ek gelir sağlayabilirsiniz. Evinize yakın bölgeler için internet sitelerine ilan verebilirsiniz ve ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Blog açarak para kazanmak

Etrafınızda bolca duyuyorsunuzdur, bir internet sitesi açtı paraya para demiyor lafını, bu çok zor değildir. hazır kurulu internet siteleri vardır her hangi bir programlama bilmenize gerek yok, bir ücretsiz veya ücretli blog açarak bloğunuzun konusunda göre içerikelr ekleyebilir ve bunlara açacağınız facebook instagram hesapaları ile yazılarınızı yayınlayıp takipçi kazanabilirsiniz . Böylelikle takipçileriniz sitenizi ziyaret ettikçe reklam geliri elde edersiniz.

El yapımı ürünler üretip satmak

Evinizde el yapımı , patik, turşu, kek, ev yemeği, örgü işi, doğum günü süslemeleri, Tarhana, erişte vb. bir çok el yapımı ürün konusunda hangisinde beceriniz varsa yapabilir ve bunları internet üzerinden veya çevrenize satabilirsiniz. emin olunki çok talep var el yapımı ürünlere, özellikle bebeklere uygun ürünler yapıp satarsanız bir çok müşteriniz olur.

Evde Özel ders vermek istiyorum

Evet evde özel ders vererek ek gelir elde etmek istiyorsanız, bilgli olduğunuz alan yabancı dil ders vermek almanca, ingilizce arapça ve rusça şuan türkiyede tercih edilen diller arasında, sizde evde öze ders vermek için yapmanız gereken tek şey bölgenizi hedef alarak ilan sitelerine ve sosyal media üzerinden açıklayıcı ve etkileyici bir biyografi oluşturup ilan vermek hepsi bu kadar.

Unutmayın ev hanımlarına ek iş yapmak seçeneği yapabileceğiniz bir çok iş ile emin oluni bir yere işe girip asgari ücret almaktan daha çok gelir elde edersiniz. Kendi işiniz olur, kendi düzeniniz olur ve kendi kazancınız olur, evden ekiş yapmak için hiç zaman kaybetmeyin size tavsiyem .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*