Akşamları ek iş yapmak

Akşamları ek iş
Akşamları ek iş

İş dönüşü akşamları evde ek iş yapmak ve aile bütçesine katkı sağlamak için daha önce denemediğiniz evde ek iş modelerini deneyebilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları ile sizde yan gelir elde edebilirsiniz

Akşamları hemen hemen hepimizin iş dışında fazladan 5-6 boş saati bulunuyordur. boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça kazançlı evde iş imkanı sunan ek işler var . Üstelik her iş size yorucu ve sıkıcı bir süreç getirmeyecektir,

EVDE İŞ İMAKNI İLE PART TİME İŞ İLANLARI

pirt-time iş yani yarı zamanlı iş ilanları günün belirli saatlerinde boş vakti olan kişiler için bir işte çalışıyorken diğer işte akşamları ek iş olarak çalışmasıdır. sizde akşamları evden ek iş yapıp yan gelir elde edebilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki iş fikirlerimizi incelemek

AHŞAP OYUNCAK İŞİ

Popüler olarak büyüyen ahşap oyunca işi çocuklarına kanserojen oldukları sıklıkla belirtilen plastik oyuncaklar yerine ahşap oyuncaklar alıyor. Bu da önemli bir sektörün her geçen gün daha fazla iş hacmine ulaşmasını sağlıyor. bir kaç minik alet ile evde ahşap oyuncak işi sizde yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden malzemeleri alıp işe hemen başlayabiliyorsunuz. , ardından akşamları 1-2 saat çalışarak günde 3-4 parça bile ahşap oyuncak yapabilirsiniz. bu konuda Youtube üzerinde yüzlerce oyuncak ahşap işi ile ilgili videolar var, izleyip kendinizi geliştirbilirsiniz. ve yaptıgınız oyuncakları gittigidiyor , letgo ve sosyal media üzerinden satabilirsiniz.

İKİNCİ EL PLATFORMLARINI TAKİP ETMEK

2. el eşya alım satım işi ciddi karlı bir iştir. Sahibinden, Letgo ve Gittigidiyor gibi platformları takip ederek de para kazanabilirsiniz. oldukça ucuz fiyata satılan ürünleri veya paraya sıkışmış kişilerden çok uyguna ürün alıp satış yapabilirsiniz. Bu ilanlara en hızlı başvuruda bulunanlar, birçok ürünü piyasa fiyatının yarısına bile satın alabiliyor. Ve unutmamanız gereken şey, sizde paraya sıkışmış kişi örnek letgoda en çok cep telefonu işi hızlı gidiyor oldukça uyguna alacagınız modelleri satarak kar yapabilirsiniz, kış dönemi oto araç lastikleri gibi malzemeler yine ön plana çıkıyor. MAKALE YAZIN

İnternet siteleri için akşamları evinizden 3-4 saatinde makale yazarak para kazanan binlerce kişi var. Sadece hızlı klavye kullanımı ve internet bağlantısı sahibiyseniz ve akışkan bir Türkçeniz var ise siz de makale yazarak para kazanabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanmaya odaklanmak istiyorsanız Makale Yazarak Para Kazanmak  için daha fazla internetten para kazanma yolları konularımızı inceleyebilirsiniz.

ÖZEL HEDİYELİKLER ÜRETİN

Kişiye özel hediye yaparak para kazanabilrisiniz. . 100 – 200 lira ile bile başlanabilecek bir iş fikri olan Özel Hediyelikler İşi ile kısa sürede evden çalışarak ve sermayesiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Oldukça revaçta olan bu sektörde yer edinebilmek için sizde bir an önce başlamalısınız. Bu büyüme sürecinden faydalanmak sizin elinizde. Sektörde büyük şirketler bulunuyor ama bu şirketler genellikle hep aynı ürünleri satışa koymaları nedeniyle farklı ürünler ve tasarımlarda para kazandırıyor.

Bu işi yapmak için maksimum 200-600 liralık bir sermayeye yeterli. Herhangi bir tuhafiyeye giderek malzemeleri ucuz fiyattan alabilirsiniz. Üretmek istediğiniz hediyelikleri Youtube’den inceleyebilir yada kendi başınıza tasarımlar da üretebilirsiniz.

GRAFİKERLİK PART TİME

Evinizden Freelance olarak grafikerlik yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden yapılan grafikler son dönemde büyük bir ihtiyaç haline geldi. Ancak bu tür grafikerleri istihdam etmek yerine genellikle iş bazlı internet üzerinden iş veren bu kurum ve şirketler bunları da internet üzerinden ilanlar ile arıyor. freelance yani part-time grafikerlik işi bulabileceğiniz internet siteleri var . Eğer yeteneğiniz varsa ve dikkat çekici grafikler ortaya çıkarabileceğinize inanıyorsanız mutlaka değerlendirin.

EL İŞİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Ev hanımları için El işi yaparak evden para kazanmak mümkün, el sanatları da para kazandıran hobiler arasında yer alıyor. Türkiye’nin en eski para kazandıran hobisi evde nakış veya dikiş işi yapmak tı. Ancak günümüzde özellikle ve özellikle dantel ürünler yeniden moda haline geldi. Eğer dantel konusunda el becerilerinize güveniyorsanız bu ürünleri tuhafiyecilere çok rahat satabiliyorsunuz. Ayrıca birkaç üründen sonra mutlaka özel siparişler alacağınızı belirtelim. Ve son olarak eğer gelinliklere dantel montajı yapabiliyorsanız çok fazla para kazanabileceğinizi belirtelim, şuanda sektörün modası bu.

NİKAH ŞEKERİ YAPMAK

Düğün ve nikah törenlerinde misafirlere dağıtılan nikah şekerlerini yaparak güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Eğlenceli bir iş olan nikah şekeri üretimini yapmaya başlamadan önce sipariş almanızı öneriyoruz.

Evde Nikah şekeri işi yaparak para kazanmak için bir kaç model tasarlayabilirsiniz ve modellerinizi internet üzerinden satabilirsiniz.

Bu tür ürünlerin uzun sürede elinizde kalması iyi değil, bu nedenle birkaç düğün salonuna, fotoğrafçıya ve nikah şekeri satan mağaza ile görüşerek siparişler alın. Bu işi yapabilmek için ciddi bir beceriye ihtiyacınız yok.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*