2019 yeni iş fikirleri

2019 yeni iş fikirleri

Yeni gelişen ticaret ve gıda sektörleri ile 2019 yeni iş fikirleri içinde bu yazımızda size bayilik veren firmalar ve bunlardan nasıl yararlanacağımızı ele alıyoruz.

paşa döner açmak bayilik almak

2019 yeni iş fikirleri Paşa döner son yıllarda ciddi büyüme kaydeden gıda sektörü öncüsü bir firmadır. klasik tavuk döner yerine but olarak yapılan ve özel bir sos kullanılan tavuk döner için paşa döner bayilik alarak sizde açabilirsiniz.

Paşa döner karlı bir işmi ? evet kalabalık bir semtte açarsanız paşa döner ile tavuk döner satışından ciddi kar elde edebilirsiniz. siz baştan sona tüm desteği veren paşa döner bayilik ve isim hakkı için 100,000 tl talep etmekte.

Bim mağazası açmak bayilik almak

Bim mağazası hemen hemen her sokakta olan türkiye geneli 6000 mağazası olan ve yıllardır borsada dahil devam eden bir şirket. oldukça uygun fiyatlı ürünleri ile düşük gelirli kesime hitap eden market

Haftalık Bim aktüel katalog ile müşterilerine extra kampanyalar yapmakta. bim aktuel katalog ile indirimli ürünleri ve fırsatları takip eden üyeler mağzadan sabit olarak alışveriş yaptıkları için karlı bir iş sektörü

A101 market açmak bayilik almak

A101 market hemen hemen bir bakkal ile bir market arasında ürün çeşitine sahip, fiyat avantajı ve her hafta yayınlanan A101 aktüel katalog ile müşterilerine bilgilendirme yapmaktadır.

Bayilik alarak açacağınız a101 market ile sizde yeni gelişen bir semtte veya kalabalık bir semtte gerekli fizibiliteleri yaptıktan sonra başvurabilirsiniz

Tüm Türkiye genelinde geçerli a101 aktüel katalog ile yaklaşık 7000 e yakın mağazası ile sektördeki en çok şubeye sahip markettir a101

Çiğ köfteci açmak karlımı

evet sektörde çiğ köfteci ali usta nerede diyen binerce kişi var, yani fenomen olmak çiğ köfte ile Türk halkının bu yiyeceği sevmesi ile birlikte popüler bir iş koludur.

Gerekli alt yapı fizibilite sonrası kalabalık bir semtte açacağınız çiğ kötfe dükkanı ile yemeksepeti nede üye olup burdanda satış yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Bu yukarıda saydığımız iş dalları ortalama 10 – 100, 000 tl arası sermaye ile yapılacak işlerdir. yapmanız gereken şey bir dükkan amadan önce yeni iş fikirlerini incelemek size uygun olanı bulmak ve yavaş yavaş karlı bir seviyeye gelmesi için acele etmeden araştırarak işe başlamaktır.

Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız iş fikirleri olarak burayı inceleyin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*