2019 Davetiye Modelleri

Düğün davetiyesi olunca konu erkekler çok önemsemese de kızlar hayatlarının en güzel anında saatlerce davetiye modelleri bakarak geçiriyor.

Çünkü onlar için bu bir kere olan düğün merasimi en unutulmaz ve en ilginç olması için Düğün davetiyesi seçerken Klasik düğün davetiyeleri veya ilginç düğün davetiyeleri gibi bir çok model ile karşımıza çıkıyor.

Düğün davetiyesi için öncelikle iyi bir matbaa ile anlaşmak modele karar vermek ve kaç adet davetiye gerekli bunlara bakmak gerekiyor.

Nişan davetiye modelleri veya Sünnet davetiye modelleri gibi düğün hariç diğer davetiyeler içinde üretim yapan üreticiler binlerce model ile birbirinden güzel daveyite modelleri sizlere sunmakta.

davetiye modelleri

2019 davetiye fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları yaptıracağınız davetiyenin kalitesine ve şehre göre değişiyor. örnek olarak, istanbul düğün davetiyesi modelleri için fiyatın yüksek bir yer olduğu yer veya Ankara düğün davetiyesi modelleri için yine fiyat yüksek aynı davetiye modelini daha küçük şehirlerde ucuza alabilirsiniz.

Varak yaldızlı davetiye gibi özel işlemler ve özel kesim davetiye için özel bıçaklar ile kesilen davetiyeler daha çok işçilik gerektirdiğinden daha pahalı olabiliyor .

Fiyat için eğer adet 50-100 olursa birim fiyatı daha yüksek oluyor 500 1000 adet davetiye bastırmak size daha ekonomik olabilir.

Nişan davetiye modelleri

Nişan davetiye modelleri istanbul ankara izmir dışında diğer illerdede fiyatlar farklılık gösermekte. Düğün davetiyesi ile aynı davetiyeler kullanılan Nişan davetiye modelleri sizler için bir kaç örnek sıraıyorum.

Kalabalık ailelerde nişan davetiyesi için daha ekonomik davetiye örnekleri aranmakta. Unutmayın ne kadar ekonomik o kadar klasik veya kötü anlamına gelmez, bazı matbaalar gerçekten çok kaliteli modelleri Ellerinde kalmasın stok fazlası diye indirimli davetiye olarak sunuyorlar .

Güzel davetiye örnekleri ile seçiminizi yaptıktan sonra size sunulan davetiye yazıları ile davetiyenizi basım öncesi bilgisayarda tekrar görüntülersiniz.

En çok yapılan hatalardan biri size sunulan davetiye örneği iyi incelenmelidir. harf hatası isim hatası telefon veya adres hatası gibi hatalardan son dakikaya kalarak davetiyeleri geciken binlerce insan var .

matbaaya gitmeden önce yapılması gerekenler.: Davetiye modelini seçmelisiniz. seçim sonrası internetten davetiye yazıları bulup yazınızı hazır hale getirin ve size uygun bir davetiye yazı fontu seçip matbaaya gititğiniz de, elinizde tüm bilgileriniz olsun

Basım öncesi anne adı baba adı veya Düğün salonu adı adresi ve krokisi son dönemde Konum bilgisi veya QR kare kod ekelnebiliyor bölyelikle misafirleriniz navisgasyon uygulamasında bunu okutup salonunuza rahatlıkla gelebiliyor. karekod veya konum bilgisi mutlaka eklettirin yeri bilmeyen kişilerin düğününüzü kaçırmaması için önemli bir detay.

düğün davetiye modelleri

Sünnet davetiyesi modelleri

Sünnet davetiye modelleri sünnet yapılacak zaman gelen erkek çocugun ve ailesinin gurur duyarak yaptırdığı bir olaydır. o nedenle güzel ve çocugu mutlu edecek bu sünnet organizasyonu için güzel bir sünnet davetiye örneklerine bakarak bir model seçebilirsiniz.

davetiye fiyat ve örneği için: http://portfoy.com.tr/

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*